Akademickie Centrum Wolontariatu

Akademickie Centrum Wolontariatu


#1 2007-03-30 23:53:46

kwapicha

Administrator

1420240
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 144
Punktów :   

Stronka

Słuchajcie, mam prośbę, bo Mateusz mnie już denerwuje. Jeszcze raz to zrobi, a rezygnuję z pisania strony. Powiedzcie mi co myśliicie na temat naszej strony internetowej. Ja wiem, że jest prowizoryczna, ale na początek nie jest chyba taka zła co?
Prosze o odpowiedzi:)
Pozdro Kasia


Pozdrawiam

Kasia Kwapiszewska:)

Offline

 

#2 2007-03-31 18:14:18

mt

Użytkownik

2024040
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 79
Punktów :   

Re: Stronka

Najważniejsze jest to by stronka działała i w tym temacie piszcie sugestie co by można było dodać do naszej stronki, by stawała się coraz lepsza


pozdrawiam
Mateusz Tomanek

Offline

 

#3 2007-04-08 20:36:44

Pączek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Stronka

stronka OK, oby tak dalej ,
najważniejsze zeby organizować duzo akcji  wtedy bedzie o czym pisac.

Offline

 

#4 2007-04-08 20:41:24

kwapicha

Administrator

1420240
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 144
Punktów :   

Re: Stronka

Pierwsza osoba, która to zauważyła....


Pozdrawiam

Kasia Kwapiszewska:)

Offline

 

#5 2007-04-09 12:42:23

Weronika

Użytkownik

4179663
Skąd: Swornegacie
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 31
Punktów :   

Re: Stronka

Stronka podoba mi się coraz bardziej
Świetna robota Kasiu! Po świętach dostarczę Tobie zdjecia, więc i nasza galeria będzie bogatsza ;d;d
To prawda, im więcej będzie się u nas działo, tym więcej info i tym lepsza stronka
Dlatego proszę wszystkim o pomoc Kasi w tworzeniu stronki. Piszcie o swoich sugestiach i pracy wolontaryjnej, to może pomóc innym

Pozdarwiam


MIŁEGO DNIA
Weronika

Offline

 

#6 2007-04-13 14:14:36

Rataj

Moderator

status 4725652
4443978
Call me!
Skąd: Bydgoszcz/DS2
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 60
Punktów :   

Re: Stronka

OK! W końcu dotarło do mnie moje hasło(dzięki kasiu), zalogowałem się i mogę da upust moim uwaga, pomysłom i szeroko pojętej krytyki. Zacznę też od tego ostatniego skoro to jest temat dotyczący stronki.

1. wizualnie nie jest zła choć w moim mniemaniu i strona i forum powinny być utrzymane w podobnej konwencji kolorystycznej. ale to być może tylko mój gust a o tym jak wiemy się nie dyskutuje.Wiem też że to jest  darmowe forum więc raczej z kolorystyką nic nie zrobić.

2.Nie podoba mi się za to to iż na "guziczkach" do poszczególnych działów oraz na logach ACW widać piksele.

3. Fora darmowe często nie działają.

4. Ze zrozumiałych powodów(to iż strona jest młoda i zapewne braku czasu administratorki) do 4(z 9) linków nie ma stron(i tu moja sugestia do adm. stwórz stronę z hasłem: "strona w przygotowaniu", bo ta pusta biel odrzuca i w jakimś tam stopniu świadczy o nieprofesjonalności przedsięwzięcia.

5. Napis Akademickie C...... wyglada jak zdjęty z ponazistowskiej placówki edukacyjno-korekcyjnej.

6. loga ACW nie są rozmieszczone symetrycznie(pisze jako humanista a co dopiero by napisalyby umysły ścisłe? )

7. Nie wiem czy to był "zabieg specjalny",ale czy widzieliście co się dzieje ze stronką jak się ją zmniejszy?

8. Nagannym jest w moim mniemaniu fakt iż na stronie nie ma LOGA UKW. ani żadnego odnośnika do strony głównej uniwerku. Jesteście organizacją studencka pod egidą tegoż uniwersytetu i korzystacie z ich serwera.

9. Sugestia: jak juz zrobicie storne nasze akcje to tam i tylko i wyłącznie tam umieszczajcie info o tym jaka akcja będzie, kiedy igdzie. Nie opisujcie jej, zróbcie to w dziale NASZA DZIAŁALNOSC i dajcie do niej hiperłacze z Nasze Akcje. działac to powinno tez w drugą strone. w Naszej działalności tylko o imprezach i hiperłącze do nasze akcje w celu dowiedzenia się o najbliższej akcji.

10. Przyczepie się jeszcze do jednej maleńkiej rzeczy. W dziale Nasza działalnośc widnieje sformułowanie:

Głównym założeniem Akademickiego Centrum Wolontariatu jest pomoc potrzebującym. W trakcie roku na uczelni organizowane są akcje, które wspierają nasi kochani wolontariusze...
A oto kilka z nich:


a opisujecie tylko wampiriade

Dobra to by było na tyle. Prosze nie traktujcie mojego posta jako napad na waszą stronke tylko jako konstruktywną krytykę, którą mam nadzieje że pozytywnie rozważycie.

Pozdrawiam   
Michał RATAJ Ratajczak

AHA! I prosiłbym by ktoś się jakoś merytorycznie ustosunkował do moich wypowiedzi... tak aby podtrzymać konwersacje...

Ostatnio edytowany przez Rataj (2007-04-13 20:56:46)


Michał RATAJ Ratajczak
Samorząd Studencki WH

Offline

 

#7 2007-04-13 21:22:42

mt

Użytkownik

2024040
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 79
Punktów :   

Re: Stronka

Nasza administratorka szykuje sie do rodzinnego spotkania i to Kwapicha pewnie będzie chciała odpowiedzieć na Twoje (zresztą tez mam podobne zdanie jak Ty) opinie dotyczące stronki. Więc odpowiedz powinna być w poniedziałek


pozdrawiam
Mateusz Tomanek

Offline

 

#8 2007-04-13 22:06:17

Rataj

Moderator

status 4725652
4443978
Call me!
Skąd: Bydgoszcz/DS2
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 60
Punktów :   

Re: Stronka

Dobra dobra nie tłumacz jej ja się zaraz do niej przejdę w dół korytarz i wszystko wyjaśnie


Michał RATAJ Ratajczak
Samorząd Studencki WH

Offline

 

#9 2007-04-15 23:32:29

krzysio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Stronka

wyliczac bledy to kazdy potrafi. jak juz wczesniej pisalem liczy sie, ze po dluuuugim czasie strona acw zaczyna funkcjonowac. wielu z nas pewnie powie, ze potrafi zrobic lepsze www [czyt. wuwuwu], ale jakos nikt sie za to nie zabral. puste slowa sa nic nie warte. licza sie czyny. oczywiscie nie mam nic przeciwko marzeniom, ale to juz inna bajka. tak trzymaj Kasiu. dobra robota, oby tak dalej


Krzysztof Skalski

Offline

 

#10 2007-04-15 23:53:43

Rataj

Moderator

status 4725652
4443978
Call me!
Skąd: Bydgoszcz/DS2
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 60
Punktów :   

Re: Stronka

Poklepywać też każdy potrafi...
Ja nie potrafię tworzyć stron internetowych(choć uczono mnie tego na studiach) i nie tknąłbym się tego. Ale jestem tez człowiekiem który jak już się za coś bierze to oczekuje od siebie( i od innych) skrajnej perfekcji. Kasia ma jeszcze czas żeby się podszkolić i poprawić stronkę, ja to wiem. Trzeba ją po prostu trochę zmotywować...


Michał RATAJ Ratajczak
Samorząd Studencki WH

Offline

 

#11 2007-04-16 12:47:20

kwapicha

Administrator

1420240
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 144
Punktów :   

Re: Stronka

Hmmm Rataj widze, że pierwsze miłe słowa w moją stronę na tym forum. Ale jakoś przeżyje chyba... Jeśli chodzi o uwagi to wszystko z pewnością wezmę je pod uwagę, ale wszystko  w swoim czasie. Nie od razu Kraków zbudowali, więc i naszą stonę pomału zbudujemy. Odnośnie pustych stron to już mówiłam, że część nie ode mnie zależy... ale jeśli ACW będzie lepiej funkcjonować ( bo przecież takie są plany) to i strona będzie lepiej działać. Ja liczę też na Waszą pomoc wolontariusze!!!!


Pozdrawiam

Kasia Kwapiszewska:)

Offline

 

#12 2007-04-16 22:11:49

Rataj

Moderator

status 4725652
4443978
Call me!
Skąd: Bydgoszcz/DS2
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 60
Punktów :   

Re: Stronka

kwapicha napisał:

Hmmm Rataj widze, że pierwsze miłe słowa w moją stronę na tym forum. Ale jakoś przeżyje chyba...

Oj przesadzasz przecież wiesz o co kaman

kwapicha napisał:

Jeśli chodzi o uwagi to wszystko z pewnością wezmę je pod uwagę, ale wszystko  w swoim czasie. Nie od razu Kraków zbudowali, więc i naszą stonę pomału zbudujemy.

No no nie od razu, a jak juz zbudowali to stolice przenieśli do warszawki
Nie a tak na poważnie to życzę powodzenia w tworzeniu tej strony!!!


Michał RATAJ Ratajczak
Samorząd Studencki WH

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.administracjaumcs.pun.pl www.tspol.pun.pl www.routerws50.pun.pl www.perasudinoi.pun.pl www.pfserver.pun.pl