Akademickie Centrum Wolontariatu

Akademickie Centrum Wolontariatu


#1 2008-05-11 12:30:23

kwapicha

Administrator

1420240
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 144
Punktów :   

DZIEń DZIECKA W AFRYCE

Witajcie!
Mam na imię Kasia jestem z  Akademickiego Centrum Wolontariatu. Znalazłam Was ( Ciebie ) na liście, więc piszę. Od dnia 26.05 na naszej uczelni organizujemy Akcję „Dzień Dziecka w Afryce z UNICEF”. Na ten czas mamy w planie zorganizować kilka imprez, na których będziemy zbierać kasę. Żeby jednak wszystko wyszło, jak planujemy potrzebna nam będzie Wasza pomoc. Już od wtorku ( tj. 13.05.2008 ) zaczynamy przygotowywać całą akcję. Mamy nadzieję, że znajdą się osoby, które chciały by się sprawdzić w: organizacji, dekoracji, prowadzeniu kawiarenki i w wielu innych rzeczach związanych z tą akcją. Jeśli macie ochotę pomóc skontaktujcie się ze mną Każdy będzie miał co do roboty  We wtorek 13.05.2008 o godz. 19.30  w naszej siedzibie na Łużyckiej 24 (DSnr1) planujemy spotkanie organizacyjne związane z tą akcją. Zapraszam serdecznie. Jeśli nie masz czasu w tym dniu, a chciał (a) byś pomóc zgłoś się do mnie 
e-mail: kwapicha@interia.pl
tel. Kom: 668107597
Czekam na odzew
Pozdrawiam Kasia


Pozdrawiam

Kasia Kwapiszewska:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanlegends.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl www.twierdzazakonow.pun.pl www.energetkapkmech.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl