Akademickie Centrum Wolontariatu

Akademickie Centrum Wolontariatu


#1 2007-10-17 17:18:24

Rataj

Moderator

status 4725652
4443978
Call me!
Skąd: Bydgoszcz/DS2
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 60
Punktów :   

Szkolenie "Wolontariusz – Odkrywca przyjaźni"

Prezesowi ktoś ograniczył dostęp do forum i nie mógł tego tu umieścić, więc poprosił mnie. Co też uczyniłem


Z A P R O S Z E N I E



Serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy i kandydatów na wolontariuszy szkolenie pt: „Wolontariusz – Odkrywca przyjaźni”, organizowane przez bydgoski oddział PTZN we współpracy  z VIII LO w Bydgoszczy, które odbędzie się w dniu 27.10.2007  w godz.9.00 – 16.00 (rozpoczęcie szkolenia w auli VIII LO).

Adresaci: młodzież szkół ponad gimnazjalnych i studenci, którzy chcą pracować w obszarze pomocy dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych w świetlicach środowiskowych, socjoterapeutycznych, poradniach profilaktyki uzależnień, pomocy ludziom przewlekle chorym w hospicjum, pomocy osobom niepełnosprawnym.
Tematyka: Szkolenie prowadzone w części I w formie prezentacji i wykładów oraz w części II poprzez warsztaty, w małych grupach tematycznych.
Prowadzenie: Wykładowcy UKW, oraz doświadczeni pracownicy świetlic, warsztatów terapii zajęciowej i hospicjów.
Kontakt i zapisy: Anna Kosecka  512 389 019  lub e-mail: ptznbyd@op.pl 
   
Szkolenie jest bezpłatne, każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie


Michał RATAJ Ratajczak
Samorząd Studencki WH

Offline

 

#2 2007-10-20 13:27:55

Weronika

Użytkownik

4179663
Skąd: Swornegacie
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 31
Punktów :   

Re: Szkolenie "Wolontariusz – Odkrywca przyjaźni"

Świetna sprawa!
Hmm szkoda, ze nie będzie mnie w Bydzi;/
Ale idea fajna:)
Dobrze byłoby porowieszać kilka plakató na Uczelni, chętni napewno będą:)
Ja namawiam wszystkich!!!!


MIŁEGO DNIA
Weronika

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-rpg.pun.pl www.kravmaga.pun.pl www.nowezycie.pun.pl www.power-ranger-furia-dzungi.pun.pl www.logistyka7a.pun.pl