Akademickie Centrum Wolontariatu

Akademickie Centrum Wolontariatu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-04-13 20:08:40

Rataj

Moderator

status 4725652
4443978
Call me!
Skąd: Bydgoszcz/DS2
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 60
Punktów :   

Moje wrażenia

To jest mój pierwszy dzień na tym forum i muszę powiedzieć ze jestem troszkę zawiedziony jego funkcjonowaniem(i nie tylko jego).
W ciągu paru godzin napisałem więcej(może nie do końca merytorycznych) postów niż 20(z na dzień dzisiejszy 25) innych użytkowników i od tego czasu nikt nic na nie nie odpowiedział, ba nawet chyba na forum nie zajrzał. I w tym momencie nawet jeśli chciałbym sięna jakiś temat wypowiedziec czy tez wejść w polemikę z kimkolwiek to po prostu NIE MOGĘ. Musicie wszyscy(szczególnie chodzi mi tu o założycieli forum i strony) zacząć je porządnie promować na uczelni i nie tylko(ale to dopiero jak strona będzie w pełni sprawna). na temat form promocji rozmawiałem już z wami swego czasu.
Zasmuca mnie też inna rzecz, bowiem z tego co czytam na tym forum obecnie jest wielkie zapotrzebowanie na wolontariuszy w bydgoszczy a w tematach gdzie mati i werrrrra proszą o pomoc albo huczy cisza albo są bezsensowne tłumaczenia dlaczego dana osoba nie może. Nie wykluczam faktu iż osoby chętne juz się znalazły(i w tym momencie wycofuje nie słuszne oskarżenia i zarzuty) tylko to nie zostało napisane na forum, ale to też jest błąd. Jeśli zostało na forum zadane pytanie nie należy pozostawiać go bez odpowiedzi nawet nie do końca merytorycznej.

pozdrawiam was serdecznie

Ostatnio edytowany przez Rataj (2007-04-13 20:12:33)


Michał RATAJ Ratajczak
Samorząd Studencki WH

Offline

 

#2 2007-04-13 21:12:10

mt

Użytkownik

2024040
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 79
Punktów :   

Re: Moje wrażenia

niestety Rataj ma racje, w temacie o imprezach z chęcią posty dodaliście a w tematach odnośnie pomocy tylko echo naszych próśb się odbija od wirtualnych ścian

Może to przez ten piatek, choć ja w takie coś nie wierze jest mała aktywność na tym forum


pozdrawiam
Mateusz Tomanek

Offline

 

#3 2007-04-13 22:29:51

thamar

Użytkownik

5988949
Call me!
Skąd: Sienno
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: Moje wrażenia

W pewnych sprawach to on i ma racje ale trochę sobie dodaje (choć może nie powinnam tego wytkac bo sama za dużo się nie udzielam):

"Więcej postów niż 20" - ale chyba nie tylko na tym forum, bo na tym do tej pory 17


Gdy miłością nazwiesz to,
Co miłością nie jest,
Wtedy jawnie czynisz zło,
Chociaż tego nie wiesz.

Offline

 

#4 2007-04-13 22:44:27

Rataj

Moderator

status 4725652
4443978
Call me!
Skąd: Bydgoszcz/DS2
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 60
Punktów :   

Re: Moje wrażenia

thamar napisał:

W pewnych sprawach to on i ma racje ale trochę sobie dodaje (choć może nie powinnam tego wytkac bo sama za dużo się nie udzielam):

"Więcej postów niż 20" - ale chyba nie tylko na tym forum, bo na tym do tej pory 17

Staram się być osobą skromną pomimo wielu przedsięwzięć przy których biorę czynny udział. Niepotrzebnie użyłem cyfr w zobrazowaniu swojego zamiaru. Chodziło o dwadzieścia osób zalogowanych na tym forum które miały niższą ilość postów niż ja w tamtym momencie (było to siedem) a nie o ilość postów którą umieściłem na tym zacnym forum ale spoko każdy ma prawo do pomyłki lub nadinterpretacji... tym bardziej cynicznych postów .

Pozdrawiam


Michał RATAJ Ratajczak
Samorząd Studencki WH

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kajagoogoo.pun.pl www.tspol.pun.pl www.routerws50.pun.pl www.pfserver.pun.pl www.administracjaumcs.pun.pl